Masáže

Relaxační sportovní masáže

Masáž je terapie, kterou se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčit zranění, zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí. Masáž je nejstarší formou terapie.

Masáž je asi nejstarší a nejjednodušší způsob léčby. Přesvědčili jsme se, že prováděné doteky, přinášejí úlevu, navozují pohodu a zlepšují zdraví.

Správnou technikou rozmasírování svalů po celém těle dokáže odstranit bolesti vzniklé ztuhlostí svalů po námaze, po sportováním výkonu, při sedavém zaměstnání, po těžké namáhavé práci apod. Odborně provedená masáž Vám navodí příjemný pocit uvolnění, ztlumí únavu, pomůže podpořit krevní oběh, lymfatický systém a vyloučit toxické látky z organismu.

Masáž celého těla

Poctivá masáž, při které načerpáte sílu. Používají se při ní pomalé a jemné hmaty pro navození klidu a pohody. Každá masáž je přizpůsobená stavu klienta.

Masáž částečná – záda a šíje

Zahrnuje masáž všech zádových svalů od křížové oblasti až po krční páteř, uvolnění pletence ramenního a trapézových svalů. Správná masáž krčních svalů může pomoci k odstranění bolesti hlavy, brnění končetin apod.

Masáž částečná – dolní končetiny

Tato masáž je vhodná hlavně po sportovním výkonu, protože uvolňuje unavené a zatížené svaly nohou. Také se může provádět jako přípravná masáž před sportovním výkonem.

Masáž obličeje a dekoltu

Je velmi příjemná relaxační procedura, která přispívá k prokrvení pokožky, uvolňuje napětí obličeje, zabraňuje ztrátě vlhkosti a zpevní pokožku, čistí ji, podporuje obnovu buněk.

Medová detoxikační masáž

Je důležitou prevencí proti stárnutí, celkově omlazuje a ozdravuje organismus, vychází z tradice lidového léčitelství a je unikátní technikou, při které dochází v oblasti zad, pomocí působení včelího medu a speciálních masážních hmatů, k odstraňování toxinů, které lidské tělo nahromadilo ve svých tkáních. Medová hmota dokáže z organismu doslova vytáhnout všechny škodliviny z životního prostředí, potravin a léků, které se v průběhu života usadily v těle každého z nás. Přes reflexní zóny zad, medová masáž také stimuluje činnost jednotlivých orgánů těla a napomáhá tak k celkové regeneraci a relaxaci.

Královská masáž 4 rukou

Masáž 4 rukou neboli masáž od dvou masírujících je jedinečná a velmi příjemná. Kombinovaná technika relaxační, havajské a klasické masáže umí pomoci od bolesti, napětí ztuhlých a bolavých svalů, pomáhá podpořit krevní oběh, lymfatický systém, zmírní stres a napětí.

Výjimečná souhra 4 rukou, střídání kontrastů intenzivní a něžné masáže Vás dokonale ponoří do hlubokého pocitu pohody a relaxace. Masáž budete vnímat na obou polovinách těla současně. Pocítíte tak vjemy, které žádná dvouruční masáž vyvolat nedokáže. Dokonale ošálíte mozek, který se nedokáže soustředit na jedno místo a tím rezignuje a dokonale vypne a nechá Vás vychutnat si tuto masáž v naprostém stavu uvolnění.

masáž