Vibrostation

Cvičení na VIBROSTATION
Cvičení, které může mít stejný účinek jak hodina v posilovně. Na strojích Vibrostation můžete cvičit takřka bez námahy. Vysoce efektivní vibrace vám formují svaly, posilují tělo i celý stabilizační systém, a dokonce mají díky okysličování krve a odstraňování toxinů z těla pozitivní efekt i na vrásky a celulitidu. Na cvičení se nemusíte ani převlékat, při lekcích se téměř nezapotíte.

Pomocí vibrací se procvičí téměř 100% svalů v těle, na rozdíl od konvenčních tréningových metod, které dosahují pouze 40 – 55%. Cvičení vyžaduje jen velmi malou námahu a nevyvolává u uživatele pocení, což z něj činí ideální trénink, který vám umožní věnovat se své běžné činnosti s minimálními komplikacemi. 15 min. cvičení na vibrostation odpovídá 1 hodině cvičení v tělocvičně a můžete pomocí něj spálit až 350 kalorií.

Přínosy – zkrácení doby tréninku, kvalitnější trénink, trénink s menší námahou, pomáhá při problémech s celulitidou, posiluje svaly, zlepšuje krevní oběh, zvyšuje hustotu kostí, snižuje hladinu tuků v těle, zvyšuje hladinu hormonu serotoninu, zvyšuje hladinu kolagenu, zlepšuje základní metabolismus, zlepšuje tvorbu hormonů, zlepšuje ohebnost, zlepšuje koordinaci, zvyšuje práh bolesti / uvolnění od bolesti, zlepšuje pružnost svalů, zlepšuje celkový zdravotní stav, snižuje tlak na klouby, zvyšuje hladinu testosteronu, zlepšuje rovnováhu a zlepšuje kvalitu pleti.

Doporučujeme, abyste se dříve, než začnete vibrostation používat, poradili s lékařem, zda se u vás nevyskytuje zejména některá z následujících kontraindikací: těhotenství, akutní žilní trombóza, kardiovaskulární onemocnění, umělé/syntetické klouby, nádorové onemocnění, epilepsie, kýla, těžká cukrovka, těžké migrény, nedávné rány po chirurgickém zásahu, nově implantované cizí materiály např. svorky, šrouby, čerstvě zavedené nitroděložní tělísko, umělé končetiny, klouby.